Műszaki előkészítő (épületvillamosság)

  • Cég neve

    HAM-BAU Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Komáromi utca 18.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 700e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfél-kapcsolattartás
  • Beérkezett ajánlatkérések feldolgozása
  • Tervek és műszaki dokumentációk átnézése, hibák, hiányosságok feltárása
  • Beszállítói kapcsolattartás, ajánlatkérések
  • Árajánlat összeállítása a költségvetési kiírások alapján
  • Alternatív műszaki tartalmak kidolgozása

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Épületvillamossági rendszer ismeret
  • Épületvillamossági projektekben műszaki előkészítési tapasztalat, minimum 1 év
  • Gyors és hatékony terv elemzési képesség, jó hibakeresési képesség
  • Stabil Microsoft Excel felhasználói tudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Épületvillamossági kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Épületvillamossági projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nyugodt munkakörülmények
  • Fix munkaidő
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céltudatos cégvezetés
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Útiköltség támogatás
  • Munkaeszközök, telefon/laptop stb.
  • Változatos projektek

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk épületvillamossági tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik, jellemzően budapesti és Pest megyei nagyobb építőipari beruházásokon. Irodaházak, raktár- és gyártó csarnokok, hotelek, kórházak építésénél vállalunk erősáramú és gyengeáramú tervezést és kivitelezést, mint fővállalkozó.

Stabil hátterű magyar, családi tulajdonú cég vagyunk, mely 21 éve működik jelenlegi formájában.

Épületvillamossági Műszaki Előkészítő pozíció betöltése cégünk kivitelezési üzletágának bővítése miatt vált szükségessé.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és jelölje meg fizetési igényét.